Людмила Ремезенко

Досвідчений викладач гри на фортепіано з 40-річним педагогічним досвідом.

Біографія:

Народилась в м. Житомир.
Вищу музичну освіту отримала в Києві у чудових піаністів та викладачів Олена Миронівна Айнбіндер, Анатолій Іванович Ребро.
Додатково підвищувала кваліфікацію на курсах, семінарах та майстер-класах відомих викладачів. Участник багатьох концертів, а також численних психологічних та педагогічних семінарів. Учні – учасники та переможці концертів, конкурсів та фестивалей, де відмічені грамотами та дипломами.

Працює з авторською методикою розвитку музичного слуху. Головним результатом цієї методики є вміння підібрати на слух улюблені мелодії, підібрати та зіграти акомпанемент до популярної пісні а також бажання створювати власні фортепіанні імпровізації.
Головною метою роботи бачить збільшення в дитини любові до музики (класичної, джазової, народної, сучасної), щоб вона з задоволенням грала музичні твори, відвідувала концерти та зберігла цю любов на все життя. Саме через це у репертуар своїх учнів окрім творів класиків Людмила додає різноманітні обробки сучасних естрадних пісень та музики з кінофільмів.

Автор збірки обробок українських пісень для фортепіано для молодших класів ДМШ.
Автор та редактор учбової збірки педагогічного репертуару для молодших класів ДМШ.

Дипломи